Video

Nigdy się nie poddawaj – Matt Stutzman

Nigdy się nie poddawaj – Matt Stutzman

Czasami są takie chwile, kiedy mamy wszystkiego dosyć. Kiedy przestajemy sobie radzić w codziennych sytuacjach. Są momenty, w których nawet strzelanie z łuku nam nie wychodzi i chcemy tym wszystkim rzucić w cholerę. Matt Stutzman to doskonały przykład na to, że nie wolno się poddawać, nawet w beznadziejnych sytuacjach.

Łucznictwo w internecie – materiały video [aktualizacja]

Łucznictwo w internecie – materiały video [aktualizacja]

Mimo naprawdę świetnych tekstów Johna Dudleya o technice strzelania czy walce z paniką celu, teksty pisane nie zawsze są najlepszym nośnikiem informacji. Zbyt wiele szczegółów i informacji technicznych może przytłoczyć, dlatego czasami lepiej zobaczyć dobry materiały video z poradami czy zawodami.

John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – lotki

John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – lotki

Piąty z trzynastu odcinków serii Nocked and Ready to Rock opisuje wybór lotek. Kiedy warto wybrać pióra, kiedy lotki z tworzywa sztucznego, jakie są między nimi różnice. Bardzo ważne informacje dla myśliwych jak i łuczników tarczowych. John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – lotki John opowiada o różnych typach i kombinacjach oklejenia strzał […]

Sklep Łuczniczy to firma założona z misją dzielenia się miłością do łucznictwa na całym świecie. Taki cel przyświecał otwarciu sklepu internetowego, gdy firma była wciąż tylko marzeniem, wkrótce ten koncept stał się mottem, przyświecającym im każdego dnia: stać się jednym z najlepszych łuczniczych sklepów internetowych w Polsce.

John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – typy strzał

John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – typy strzał

John Dudley, właściciel marki Nock On i jeden z najbardziej rozpoznawalnych łuczników bloczkowych w USA bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą. Oprócz swojej prywatnej strony o której jeszcze wspomnę, prowadzi również kanał YoutTube na którym wyjaśnia kwestie związane ze sprzętem. W serii Nocked and Ready to Rock na rok 2016 dokładnie wyjaśnia wszelkie kwestie związane ze […]

Myśl przewodnia każdego Twojego treningu:
Practice doesn't make perfect, perfect practice makes perfect.

Producenci sprzętu łuczniczego

Axcel Doinker Carter Trophy Taker Fivics Win&Win Samick Archery
Do góry
Zamknij