Uszkodzony cam w PSE Phenom – finał reklamacji

tekst w kategorii: Sprzęt

Po kilku tygodniach oczekiwania w końcu udało mi się zamknąć temat uszkodzonego camu w (już nie) moim Phenomie.

Dla niewtajemniczonych przypomnę tekst sprzed paru tygodni – Uszkodzony cam w moim Phenomie.

Cała reklamacja trwała prawie dwa miesiące, ponieważ trafiłem w momencie, kiedy wszyscy producenci, w tym PSE przygotowywało się do premier nowych łuków.
Do tego wszystko chodziło również o to, żeby oprócz samego camu uznali również uszkodzony kabel, co nie było prostą sprawą do załatwienia.

Na szczęście Dawid ze Sklepu Łucznicznego wziął to wszystko na siebie i to on poprowadził całą sprawę :)
I po strasznie dłużącym się okresie oczekiwania dostałem paczkę z zestawem naprawczym w którym były:

  • dwa nowe camy!
  • moduły do regulacji długości naciągu
  • nowa cięciwa z kablami
  • komplet nowych śrub oraz draw stopów

Dawid nie chciał mnie uprzedzać i zrobił mi tym samym niemałą niespodziankę. Szczególnie, że łuk od końca września miał już nowego nabywcę (kolega z forum kupił go po wymianie chyba 3 wiadomości :)), który niecierpliwie czekał na nowy sprzęt. Ale opłacało się, gdyż dostał praktycznie nowy łuk.


Cała sprawa trwała długo również z racji zatrzymania paczki w Urzędzie Celnym. Wyżej wymienione części, gdybym chciał je kupić np. u Dawida, kosztowałyby mnie teraz około 1100-1200 zł!
Urząd Celny oczywiście chciał dołożyć cło oraz VAT, ale tego również udało się uniknąć, a koszty oscylowały w okolicach 350-400 zł.


Ja natomiast od września jestem szczęśliwym posiadaczem Supry :) Niby jest to bliźniaczy model do mojego byłego już Phenoma, ale kultura pracy jest trochę inna. Ale wrażenia ze strzelania jak i małe porównanie opiszę w kolejnym tekście.

Sklep Łuczniczy to firma założona z misją dzielenia się miłością do łucznictwa na całym świecie. Taki cel przyświecał otwarciu sklepu internetowego, gdy firma była wciąż tylko marzeniem, wkrótce ten koncept stał się mottem, przyświecającym im każdego dnia: stać się jednym z najlepszych łuczniczych sklepów internetowych w Polsce.

Myśl przewodnia każdego Twojego treningu:
Practice doesn't make perfect, perfect practice makes perfect.

Producenci sprzętu łuczniczego

Elite Archery Cartel Tru-Fire Axcel Avalon Trophy Taker Tru-Ball
Do góry
Zamknij