John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – lotki

tekst w kategorii: Porady, Video

Piąty z trzynastu odcinków serii Nocked and Ready to Rock opisuje wybór lotek. Kiedy warto wybrać pióra, kiedy lotki z tworzywa sztucznego, jakie są między nimi różnice. Bardzo ważne informacje dla myśliwych jak i łuczników tarczowych.


John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – lotki

John opowiada o różnych typach i kombinacjach oklejenia strzał – od piór po lotki z tworzywa sztucznego. Przy okazji przedstawia plusy i minusy każdego rozwiązania, np. wpływ pogody (szczególnie deszczu) na oddawane strzały w terenie.


John Dudley to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łuczników, który bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą o sprzęcie, postawie czy psychologii. Na swojej prywatnej stronie Dudley Archery jest wiele świetnych tekstów (na ten moment około 90 tekstów), natomiast od kilku lat prowadzi firmę Nock On, która m.in. wspiera szkoły i dzieciaki. Ma również swój kanał na YouTube, Nock On TV, na którym w pierwszy sezonie wyjaśniał kompletne ustawienie gołego łuku. W tym sezonie, w 13 kolejnych odcinkach opowiada o strzałach – ich typach, doborze, ustawieniach.

Osobiście gorąco polecam jego teksty i materiały video – to świetne źródło wiedzy nawet dla doświadczonych łuczników.

Sklep Łuczniczy to firma założona z misją dzielenia się miłością do łucznictwa na całym świecie. Taki cel przyświecał otwarciu sklepu internetowego, gdy firma była wciąż tylko marzeniem, wkrótce ten koncept stał się mottem, przyświecającym im każdego dnia: stać się jednym z najlepszych łuczniczych sklepów internetowych w Polsce.

Łuk bloczkowy Bear Wild
Łuk bloczkowy Bear Wild
999 zł 1299 zł
Myśl przewodnia każdego Twojego treningu:
Practice doesn't make perfect, perfect practice makes perfect.

Producenci sprzętu łuczniczego

Avalon Win&Win Shibuya Fuse Samick Archery Axcel Sure-Loc
Do góry
Zamknij