John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – wklejanie grotów / insertów

tekst w kategorii: Porady, Video

Dzisiejszy odcinek Nock On TV poświęcony jest wklejaniu grotów oraz insertów do strzał, zarówno carbonowych jak i aluminiowych. Prowadzący jak zwykle – John Dudley.

John Dudley Nocked and Ready to Rock – wklejanie grotów / insertów

 

Ten odcinek jest mi bardzo bliski, gdyż sam miałem duże problemy z grotami zostającymi w treningowych matach w klubie. John Dudley pokazuje jak szybko i sprawnie wkleić groty, zarówno przy klejenie na ciepło jak i na zimno, klejem epoksydowym.


John Dudley to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łuczników, który bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą o sprzęcie, postawie czy psychologii. Na swojej prywatnej stronie Dudley Archery jest wiele świetnych tekstów (na ten moment około 90 tekstów), natomiast od kilku lat prowadzi firmę Nock On, która m.in. wspiera szkoły i dzieciaki. Ma również swój kanał na YouTube, Nock On TV, na którym w pierwszy sezonie wyjaśniał kompletne ustawienie gołego łuku. W tym sezonie, w 13 kolejnych odcinkach opowiada o strzałach – ich typach, doborze, ustawieniach.

Osobiście gorąco polecam jego teksty i materiały video – to świetne źródło wiedzy nawet dla doświadczonych łuczników.

Sklep Łuczniczy to firma założona z misją dzielenia się miłością do łucznictwa na całym świecie. Taki cel przyświecał otwarciu sklepu internetowego, gdy firma była wciąż tylko marzeniem, wkrótce ten koncept stał się mottem, przyświecającym im każdego dnia: stać się jednym z najlepszych łuczniczych sklepów internetowych w Polsce.

Łuk bloczkowy Bear Wild
Łuk bloczkowy Bear Wild
999 zł 1299 zł
Myśl przewodnia każdego Twojego treningu:
Practice doesn't make perfect, perfect practice makes perfect.

Producenci sprzętu łuczniczego

Easton AAE Cavalier Spot-Hogg Tru-Fire Carter Samick Archery Flex Archery
Do góry
Zamknij