John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – dopasowanie nasadek

tekst w kategorii: Porady, Video

Tym razem John Dudley skupia się na najmniejszym elemencie na strzale – na nasadkach. Kolejny materiał video z serii Nocked and Ready to Rock.

John Dudley Nocked and Ready to Rock: nasadki na strzały

John wyjaśnia dlaczego odpowiednie dopasowanie nasadek jest bardzo ważnym elementem strzały i jak wpływa to celność naszych strzałów. Niektórzy ignorują ten temat, a może znacząco wpłynąć na nasze wyniki na tarczy i nie tylko.


John Dudley to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łuczników, który bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą o sprzęcie, postawie czy psychologii. Na swojej prywatnej stronie Dudley Archery jest wiele świetnych tekstów (na ten moment około 90 tekstów), natomiast od kilku lat prowadzi firmę Nock On, która m.in. wspiera szkoły i dzieciaki. Ma również swój kanał na YouTube, Nock On TV, na którym w pierwszy sezonie wyjaśniał kompletne ustawienie gołego łuku. W tym sezonie, w 13 kolejnych odcinkach opowiada o strzałach – ich typach, doborze, ustawieniach.

Osobiście gorąco polecam jego teksty i materiały video – to świetne źródło wiedzy nawet dla doświadczonych łuczników.

Sklep Łuczniczy to firma założona z misją dzielenia się miłością do łucznictwa na całym świecie. Taki cel przyświecał otwarciu sklepu internetowego, gdy firma była wciąż tylko marzeniem, wkrótce ten koncept stał się mottem, przyświecającym im każdego dnia: stać się jednym z najlepszych łuczniczych sklepów internetowych w Polsce.

Łuk bloczkowy Bear Wild
Łuk bloczkowy Bear Wild
999 zł 1299 zł
Myśl przewodnia każdego Twojego treningu:
Practice doesn't make perfect, perfect practice makes perfect.

Producenci sprzętu łuczniczego

Avalon Doinker CBE Shibuya Cartel Carter SF Archery
Do góry
Zamknij