John Dudley wyjaśnia: Nocked and Ready to Rock – jak wybrać odpowiednie strzały

tekst w kategorii: Porady, Video

W kolejnym odcinku serii Nocked and Ready to Rock, John Dudley wyjaśnia jak dobrać odpowiednie strzały do Twojego łuku.

John Dudley Nocked and Ready to Rock: jak wybrać odpowiednie strzały

Krótki, ale treściwy materiał o doborze strzał – ich długości, spinie oraz dopasowaniu do łuku. Temat, który pojawi się na blogu w trochę szerszym kontekście, ale każdy łucznik powinien wiedzieć z jakich strzał strzela i jakie strzały są dla niego odpowiednie.


John Dudley to jeden z najbardziej rozpoznawalnych łuczników, który bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą o sprzęcie, postawie czy psychologii. Na swojej prywatnej stronie Dudley Archery jest wiele świetnych tekstów (na ten moment około 90 tekstów), natomiast od kilku lat prowadzi firmę Nock On, która m.in. wspiera szkoły i dzieciaki. Ma również swój kanał na YouTube, Nock On TV, na którym w pierwszy sezonie wyjaśniał kompletne ustawienie gołego łuku. W tym sezonie, w 13 kolejnych odcinkach opowiada o strzałach – ich typach, doborze, ustawieniach.

Osobiście gorąco polecam jego teksty i materiały video – to świetne źródło wiedzy nawet dla doświadczonych łuczników.

Sklep Łuczniczy to firma założona z misją dzielenia się miłością do łucznictwa na całym świecie. Taki cel przyświecał otwarciu sklepu internetowego, gdy firma była wciąż tylko marzeniem, wkrótce ten koncept stał się mottem, przyświecającym im każdego dnia: stać się jednym z najlepszych łuczniczych sklepów internetowych w Polsce.

Strzały Carbon One
Strzały Carbon One
449 zł 469 zł
Myśl przewodnia każdego Twojego treningu:
Practice doesn't make perfect, perfect practice makes perfect.

Producenci sprzętu łuczniczego

SF Archery Fuse Tru-Ball Specialty Archery Flex Archery PSE Axcel
Do góry
Zamknij