#shootlikeme: 5 najlepszych filmów o technice strzelania

tekst w kategorii: Podstawy

Światowa Federacja Łucznicza (World Archery) przygotowała serię filmów z najlepszymi łucznikami na świecie, którzy tłumaczą swoją technikę. Krótkie i treściwe materiały video przydadzą się każdemu, niezależnie od zaawansowania. Poniżej 5 najlepszych filmów z drugiej serii.

Jeśli chcesz obejrzeć wszystkie filmy, zajrzyj na kanał World Archery YouTube.

5. GUMMI GUDJONSSON

Łucznictwo to bardzo indywidualny sport. Archery is a very individual sport. Gummi ma swoją technikę i stara się przedstawić w przystępny sposób.

4. SARA LOPEZ

Sara Lopez wyznaczyła nowe standardy w kobiecym łucznictwie bloczkowym. Czy jej sposób trzymania spustu ma wpływ na jej wyniki?

3. JC VALLADONT

Z powodu kontuzji barku, Valldont opracowal własny sposób naciągania łuku, który jest zupełnie inny od innych łuczników; jest również trudny do opanowania bez pewnych zasad, które francuski zawodnik wyjaśnia na filmie.

2. BRADY ELLISON

Brady wie, że nie strzela tak, jak Koreańczycy. Jednak jego technika pozwala mu być w ścisłej czołówce łuczników klasycznych na świecie.

1. OH JIN HYEK

Jeden z pierwszych odcinków i jeden z najlepszych łuczników świata. Oh Jin Hyek mówi o swojej technice i drodze, dzięki której sięgnął po pierwsze olimpijskie złoto wśród mężczyzn na olimpiadzie w 2012 roku.

Seria #Shootlikeme powróci w 2019.

Sklep Łuczniczy to firma założona z misją dzielenia się miłością do łucznictwa na całym świecie. Taki cel przyświecał otwarciu sklepu internetowego, gdy firma była wciąż tylko marzeniem, wkrótce ten koncept stał się mottem, przyświecającym im każdego dnia: stać się jednym z najlepszych łuczniczych sklepów internetowych w Polsce.

Myśl przewodnia każdego Twojego treningu:
Practice doesn't make perfect, perfect practice makes perfect.

Producenci sprzętu łuczniczego

Hoyt Doinker Tru-Fire Fuse Elite Archery SF Archery Cartel
Do góry
Zamknij